پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلیاعطای تسهیلات به شاغلین بخش حمل و نقل عمومی بین شهری مسافر

تاریخ انتشار: 1399/04/02

​ شرح خبر: به گزارش پایگاه خبری روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان جنوبی معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای خراسان جنوبی از اعطای تسهیلات برای بنگاههای آسیب دیده و شاغلین حقیقی بیمه شده  در بخش حمل و نقل مسافر عمومی بین شهری خبر داد.


مهدی گرجی با اعلام این خبر افزود: به منظور کمک به واحدهای اقتصادی که از بیماری کرونا آسیب دیده اند و برابر تصمیمات متخذه کارگروه اقتصادی مقابله با کرونا ، تسهیلات بانکی به مبلغ 120 میلیون ریال برای بنگاههای آسیب دیده به ازای هر نفر شاغل و 60 میلیون ریال برای شاغلین حقیقی بیمه شده تا پایان خردادماه سالجاری اعطا می شود.


مهندس گرجی ادامه داد به منظور بهره مندی از تسهیلات یاد شده رانندگان ، مالکین وسایل نقلیه عمومی بین شهری ، شرکتهای حمل و نقل و پرسنل آنها که متقاضی دریافت تسهیلات می باشند می بایست به سامانه کارا به نشانی kara.mcls.gov.ir مراجعه و نسبت به تکمیل ثبت نام خود اقدام نمایند.


وی افزود: رانندگان برای ثبت نام در سامانه مذکور می باید کد بیمه خود را در محل مربوط به (کد کارگاه) وارد نمایند.

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای ادامه داد وام حمایتی مذکور با اقساط 24 ماهه و کارمزد بانکی 12 درصد و دوره تنفس چهار ماهه از اول مهرماه قابل باز پرداخت خواهد بود.


وی در پایان خاطرنشان کرد: شاغلین بخش در صورت مواجهه با هر گونه مشکل در طی فرآیند و روند انجام ثبت نام می توانند مراتب را از طریق اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان پیگیری نمایند.​مشخصات:
نظرات: *