پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلیکاهش 70 درصدی تردد ورودی خروجی استان در هفته اخیر (26 اسفند الی 4 فروردین)

تاریخ انتشار: 1399/01/05

​به گزارش پایگاه خبری روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان جنوبی ، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جادهای استان، از کاهش 70 درصدی تردد در محورهای ورودی خروجی استان از در هفته منتهی به 4 فروردین خبر داد. 

اسد ا... جلال زاده ادامه داد: نتایج برگرفته از سامانههای هوشمند ترددشماری مرکز مدیریت راههای استان، کاهش 70 درصدی تردد در محورهای ورودی خروجی استان را نسبت به بازه مشابه سال قبل نشان داده، است. 

اسد ا... جلال زاده با اشاره به اینکه افزایش حوادث جاده¬ای از نوع واژگونی (47 درصد تصادفات از ابتدای امسال) نیز معضل دیگری است که در استان با آن مواجه هستیم، که غالباً بدلیل خواب آلودگی و عدم توجه به جلو از سوی رانندگان بوده که در همین زمینه: برنامه‌ریزی و مدیریت سفر در طی مسیر، بهره‌مندی از امکانات مجتمع‌های خدماتی رفاهی، رعایت نکات ایمنی، استراحت و توقف 15 دقیقه‌ای بعد از هر دو ساعت رانندگی، ازجمله راهکارهای سودمند در کاهش این نوع از تصادفات به شمار می‌آید.

جلال زاده اظهار امیدواری کرد: با توجه به فعالیت 58 ایستگاه ثبت تخلف سرعت این اداره کل در سطح محورهای اصلی استان، اِعمال قانون رانندگان متخلف بر اساس سرعت متوسط، بتواند امنیت کاربران و مسافرین جاده¬ای که به قوانین راهنمایی و رانندگی احترام میگذارند را افزایش داده و شاهد کاهش حوادث و تلفات جادهای در محورهای استان باشیم.​مشخصات:
نظرات: *