پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلیجابجایی بیش از 1774 هزار تن کالا در خراسان جنوبی

تاریخ انتشار: 1398/05/19

​     بنا برگزارش پایگاه خبری روابط عمومي اداره كل راهداري و حمل ونقل جاده اي خراسان جنوبی ، در این مدت بیش از 1774 هزار تن کالا با حدود 113 هزار سفر کامیون و وانت بار در سطح استان به مقاصد درون و برون استان جابجا شده است. 

    مهدی گرجی ، معاون حمل و نقل اداره کل راهداري و حمل و نقل جاده اي استان با اعلام اين خبر افزود : بررسی انجام شده نشان می دهد تناژ جابجا شده در 4 ماهه سال 98 نسبت به مدت مشابه سال 97 به میزان1 درصد رشد داشته و سفرهای کامیونی نیز نسبت به مدت مشابه سال 97 به میزان 2 درصد افزایش یافته  است.

     وی افزود : در این مدت بیش از 1774 هزار تن کالا با حدود 113 هزار سفر کامیون و وانت بار در سطح استان به مقاصد درون و برون استان جابجا شده است که  عمده کالاهای جابجا شده از مبدأ استان به ترتیب انواع سیمان ، انواع سنگ ، زغالسنگ ، خاک معدنی ، انواع کاشی و سرامیک ، مصالح ساختمانی و  ... بوده است.

     معاون حمل و نقل اداره کل بیان کرد : در حال حاضر تعداد 8882  نفر راننده حمل و نقل کالای استان اعم از ناوگان باری در حمل و نقل کالای استان با استفاده از 4991 دستگاه انواع تریلی ، کامیون ، کامیونت و وانت بار در این حوزه فعال هستند .

گرجی در پایان با اشاره به بازدید صورت پذیرفته در هفته گذشته از پایانه بار ، مرکز معاینه فنی ، تشکلهای صنفی و کارخانه سیمان قاین ضمن ابراز رضایت از وضعیت حمل و نقل شهرستان اظهار امیدواری کرد که با تعامل تشکلهای صنفی و دست اندرکاران بخش حمل و نقل و صنعت استان روند رو به رشدی را در پیش گیرد.
مشخصات:
نظرات: *