پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلیراه اندازی سه سامانه جدید اطلاع رسانی در اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان جنوبی

تاریخ انتشار: 1398/05/19

​دسترسی آسان و فراگیر به طیف وسیعی از اخبار و روزنامه ها با راه اندازی سامانه های کیوسک مطبوعات، تازه های جراید و سامن 

با ورود مهندس منصور فخاران مشاور ریاست سازمان راهدار ی و حمل و نقل جاده‌ای و مدیرکل روابط عمومی سازمان اتفاقی نو در تکریم ارباب رجوع و خدمات رسانی به همکاران راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان جنوبی انجام شد.

 به گزارش پایگاه خبری روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان راه اندازی سامانه های اطلاع رسانی و اخبار با عناوین کیوسک مطبوعات، تازه های جراید و سامن در این اداره کل انجام شد.

مدیر کل روابط عمومی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای تصریح کرد: سامانه آنلاین مدیریت نمایشگرها با نام مخفف سامن در راستای گسترش ارتباطات، ارتقاء سطح اطلاع رسانی، انتشار سریع اخبار، تحقق دولت الکترونیک و تکریم ارباب رجوع در اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان راه اندازی شد.

وی بیان کرد: برای دسترسی به این سامانه نیازی به اینترنت نبوده و دسترسی از طریق اینترانت سازمان برای تمامی همکاران مقدور است.

فخاران عنوان کرد: تمامی کاربران با وارد کردن آدرس samen.rmto.ir می توانند به راحتی به تمامی جراید، روزنامه های چاپی، آخرین اخبار اداره کل، اعلانات و گزارش های تصویری منتخب دسترسی داشته باشند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: دو سامانه کیوسک مطبوعات و تازه های جراید نیز در قسمت پایین سایت خبری استان راه اندازی و کاربران می توانند با دسترسی به بیش از 93 روزنامه در دسته بندی های عمومی، ورزشی ، اقتصادی، استانها و امکان جستجوی روزانه و آرشیو ماهانه، اخبار مورد علاقه خود را مشاهده و مدیریت نمایند که بزودی روزنامه های استانی هم به این کیوسک مطبوعات اضافه خواهد شد.


مشخصات:
نظرات: *